دانلود تقویم صلوات سال 1397 شمسی

graphiccalendar9720

دانلود تقویم لایه باز و گرافیکی سال 1397 با طرح تصلوات "اللهم صل علی محمد و آل محمد" با کیفیت و به صورت سه بعدی آماده کرده ایم که انرا به راحتی می توانید پس از پرداخت دانلود نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت

جزییات بیشتر

8,500 تومان

- +

 
اطلاعات بیشتر

دانلود تقویم لایه باز صلوات سال 97

یکی دیگر از آثار تولیدی هنرمند احسان عابدی یکی از هنرمندان طرح ریزان با عنوان طرح صلوات 3 بعدی را برای شما عزیزان با موضوع طرح لایه باز تقویم سال 97 شمسی  آماده کرده ایم.

این تقویم لایه باز ایرانی با طرح اسلامی محصول تدوین آتلیه طراحی گرافیک طرح ریزان با کیفیت بالا جهت صرفه جویی در وقت چاپخانه ها و دفاتر فنی و هنرمندان گرافیک اماده کرده ایم که بالفاصله پس از خرید می توانید آنرا دانلود نمایید.

این تقویم گرافیکی با تعداد لایه های بالا و قابلیت ویرایش تک تک لایه ها با حجم حدود 200 مگابایت آماده دانلود شما عزیزان گردیــده است.

کلیه تعطیلات رسمی سال 97 طبق ارائه مرکز تقویم دانشگاه تهران تنظیم و طراحی گردیده است که از آن می توانید در طرح های تقویم دیگر خودتان نیز استفاده نمایید.

رنگ های مشکی به صورت بلک 100 و رنگ های قرمز به صورت ماژنتا100 و یلو 100 در نظر گرفته شده است که برای چاپ های افست مناسب باشد.

در این تقویم97 دو مکان برای تبلیغ در وسط و پایین در نظر گرفته شده است که از ان برای تبلیغ مشاغل ایرانی می توانید استفاده نمایید.

 
مشخصات
ابعاد فایلA3
رزولوشن300 dpi
فرمتpsd زیپ شده
مد رنگCMYK
تعداد فایل1 عدد یکرو
حجم فایل70 مگابایت
قابلیت ارسال به ایمیلبله ارسال خودکار لینک دانلود به ایمیل

5 محصولی که ممکن است به آن هم نیازمند باشید:

کد QR

مقایسه 0