طرح باکیفیت کاشی کاری

20004

اثر جدید

این مجموعه شامل بیش از 140 طرح های بسیار باکیفیت لایه باز و تصویری کاشی کاری اسلامی و مساجد و دعا های باکیفیت و لایه باز بوده که با وجود تنوع آن نیاز اکثر مخاطبان را برآورده می نماید.

شما عزیزان می توانید این مجموعه را به آسانی و با روش های پرداخت متنوع (درب محل-موبایلی و آنلاین) خریداری و دریافت نمایید.

برخی از تصاویر این مجموعه را می توانید در پایین مشاهده نمایید.

جزییات بیشتر

فروش با تخفیف ویژه

70,000 تومان

140,000 تومان

 
اطلاعات بیشتر

هر روز که می گذرد هنرمندان، علاقه مندان به کار طراحی و چاپخانه دار های بزرگ کمبود زمان رو با وجود حجم کاری بالا بیشتر حس می کنند تا آنجایی که برخی مجبورند به دلیل محدودیت زمان با جواب رد به بسیاری از سفارشات پردرآمد پاسخ دهند.

در اینجا برخی با درک این نیاز و با تلاش های بسیار و با سعی در برآوردن آن ها کمک حال این افراد بوده تا در کمترین زمان ممکن و کوتاه ترین راه پاسخی مثبت به مشتریان پر توقع و عجول داشته باشند.

مجموعه کاشیک اری 95 طرح ریزان با شناخت کامل از این نیازها و فراهم آوردن مجموعه ای عظیم و متنوع راه را برای فعالان در صنعت طراحی و چاپ بسیار کوتاه نموده است.

این مجموعه شامل بیش از 140 طرح های بسیار باکیفیت لایه باز و تصویری کاشی کاری اسلامی و مساجد و دعا های باکیفیت و لایه باز بوده که با وجود تنوع آن نیاز اکثر مخاطبان را برآورده می نماید.

شما عزیزان می توانید این مجموعه را به آسانی و با روش های پرداخت متنوع خریداری و دریافت نمایید.

برخی از تصاویر این مجموعه را می توانید در پایین مشاهده نمایید.

طرح کاشی کاری

طرح کاشی کاری

طرح کاشی کاری محراب

 
مشخصات
ابعاد فایللارج فرمت
رزولوشن300 dpi
فرمتpsd و jpg
مد رنگcmyk
تعداد فایل140
حجم فایل18 گیگابایت
قابلیت ارسال به ایمیلخیر

6 محصولی که ممکن است به آن هم نیازمند باشید:

کد QR

مقایسه 0