طرح باکیفیت سن حرم حضرت زینب س

zeinab-shrine2003

طرح باکیفیت و لایه باز دکور حرم حضرت زینب سلام الله علیها برای اجرای سن های شهدای مدافع حرم و دکور های مذهبی و جلسات وهیئات

این طرح بسیار باکیفیت در ابعاد14متر ودر ارتفاع 5 متر وبا صرف ساعتهازمان طراحی و آماده دانلود شده همچنین به صورت فایل فتوشاپ psd در اختیار شما قرار می گیرد تادر ابعاد دلخواه تنظیم نمایید

طرح ریزان هرگونه استفاده از این طرح به جز چاپ و خرید از طریق این سایت را غیرشرعی میداند

جزییات بیشتر

 
اطلاعات بیشتر

طرح دکور شهدای مدافع حرم

در اینجا برای شما عزیزان طرح دکور حرم حضرت زینب سلام اله علیها مناسب برای استفاده سن شهدای مدافع حرم و نمایشگاه های مرتبط با مدافعان حرم به صورت حجمی و 3بعدی آماده شده است. طرحی که برای شما در نظر گرفتیم طرح سن حرم حضرت زینب س می باشد .در این عکس های آماده برای چاپ سعی شده شبیه ترین سنگ کاری ها و سنگ نوشته ها به حرم حضرت زینب سلام الله علیها  در سوریه کار شده که پس از خرید شما می توانید بدون هیچ تغییری اون رو چاپ کنید.

دکور حرم حضرت زینب مدافعان حرم

این طرح با صرف ساعت های زیادی توسط حرفه ای ترین طراحان کشوری برترین عکس های حرم و با استفاده از یکی از قویترین سیستم های رایانه ای کشور طراحی و آماده گردیده است. از نظر قیمت مناسب ترین قیمت در نظر گرفته شده است و فایل به صورت کاملا لایه باز و فایل فتوشاپ در اختیار خریداران قرار گرفته تا بتوانند به آسانی در ابعاد دلخواه تنظیم نمایند.

سن شهدای مدافع حرم

از این طرح حتی در فضاهای بسته هم می توانید با نورپردازی دکور تزئین و به صورتی بسیار زیبا جهت دکورهای مذهبی استفاده نمایید.

سن دکور شهدای مدافع حرم تهران

 
مشخصات
ابعاد فایل14متر در ارتفاع 5 متر
رزولوشن50 dpi
فرمتpsd
مد رنگCMYK
تعداد فایل5 فایل
حجم فایل3 گیگابایت
قابلیت ارسال به ایمیلبله / ارسال لینک دانلود به ایمیل و تلگرام

6 محصولی که ممکن است به آن هم نیازمند باشید:

کد QR

مقایسه 0